Zprostředkovali jsme návštěvu společnosti UNICORN v Africe

Technicallyours

Technicallyours o.s., česká nezisková organizace, zprostředkovala v srpnu 2015 pracovní setkání společnosti UNICORN Systems se západoafrickou společnost WAPP – West African Power Pool a to přímo v sídle společnosti WAPP v Africe, v Beninu. WAPP sdružuje celkem 14 zemí západní Afriky, kde zajišťuje elektroenergetickou přenosovou soustavu s cílem spolehlivě dodávat elektrickou energii v západoafrickém regionu.

Cílem cesty bylo navázat vztahy a spolupráci v oblasti energetiky, zejména systémů pro řízení a také případně v oblasti spolupráce s univerzitou KNUST v Ghaně. Setkání se také účastnil zástupce české ambasády v Ghaně. Za Technicallyours o.s. se účastnil pan Etienne Samoura.

V rámci návštěvy byly navázány kontakty na nejvyšší úrovni. Výsledkem je další rozvoj vztahů, který pokračoval návštěvou představitele WAPP na konferenci Unicorn Systems, pořádané v říjnu 2015 a oboustranným vyjádřením zájmu v pokračování na přípravě společných projektů. Těšíme se na další spolupráci v této klíčové oblasti energetiky.


Setkání ze zástupce české ambasády, WAPP, GRIDCo a Unicorn Systems v Accra – Ghana.


Návštěva CEB-Benin


Návštěva společnosti Ghana Grid Company Limited (GRIDCo) v Tema (Ghana) s Unicorn Systems (ČR)


Návštěva Energy Center Department of KNUST University v Kumasi (Ghana)